+989124942856
تهران
تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل چاک دار یکی از روش های تزریق ژل لب می باشد که خانم هایی که لب های کوچک دارند می توانند از این روش استفاده کنند،تزریق ژل لب چاک دار را می توان حتی برای لب های نیمه کوچک هم استفاده کرد،این روش همراه با متخصص تزریق ژل باید انجام شود.

بعضی از افراد به‌طور طبیعی لب‌ها یا گونه‌های حجیمی دارند، درحالی‌که برخی دیگر برای بهبود شرایط صورت و بالا بردن سطح زیبایی خود به استفاده از ژل‌ها و مواد پرکننده نیاز دارند. برای این دسته از افراد تزریق ژل لب یا فیلر لب انتخابی ایدئال است چون مانند بوتاکس دائمی نیست و به این دلیل که از مواد طبیعی و قابل جذب توسط بدن ساخته شده، یک عمل زیبایی کم‌تر تهاجمی به شمار می‌آید. این دسته از افراد بعد از مطلع شدن از این حقیقت که در تزریق ژل لب امکان ایجاد حالت موردپسند و خاص‌تر کردن حاصل کار وجود دارد، خوشحال‌تر هم می‌شوند.

ژل لب مدل چاک دار
ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل چاک دار یکی از روش‌های حجم دهی به لب و یا بازگرداندن حالت و حجم و زیبایی آن به شرایط طبیعی است که توجه اصلی این فرآیند را بر روی تزریق بیشتر ژل یا انواع فیلر لب در دو قسمت کناری لب پایینی متمرکز کرده است. نتیجه این مدل به وجود آمدن یک خط در قسمت مرکزی لب پایینی و ایجاد حالتی چاک دار است و علاوه بر این مانند دیگر روش‌ها و مدل‌های تزریق ژل لب به بهبود زیبایی، بهتر کردن تأثیر آرایش و همچنین بازسازی حجم از دست رفته لب‌ها کمک می‌کند.

تولید و ایجاد جنبه خاص و زیبایی‌شناسانه و اضافه کردن آن به جنبه‌های عمومی‌تر تأثیرات این عمل زیبایی، از موارد تخصصی تزریق ژل لب است که تنها در مراکز معتبر زیبایی و توسط کارشناسان زیبایی انجام می‌شود و قاعدتاً ارزش در نظر گرفتن آن به‌عنوان یک روش زیبایی را هم بالاتر می‌برد.

تزریق ژل لب مدل چاک دار چیست؟

روش‌های حجم و حالت‌دهی به لب از طریق ژل لب به مدل مورد نظر و نوع تزریق وابسته است. یکی از مزیت‌های برجسته تزریق ژل لب، طبیعی بودن نتیجه آن است اما در کنار این جنبه عمومی برخی از افراد دوست دارند از ویژگی‌های حجم دهی و ایجاد حالت این عمل کم‌تر تهاجمی به‌صورت دوره‌ای استفاده کنند. در گذشته بوتاکس برای این شرایط مناسب تشخیص داده می‌شود، اما همان‌طور که گفته شد انواع فیلرهای لب خاصیت غیردائمی دارند و این شرایط برای افرادی که می‌خواهند جهت ایجاد تنوع مدل‌ها و حالت‌های مختلف لب را تجربه کنند، مناسب‌تر از بوتاکس است. البته جنبه غیردائمی ژل لب و تزریق آن هم در صورت تداوم درمان و در نظر گرفتن یک تزریق دوره‌ای قابل پوشش است که به خواست‌ها و نیازهای خود افراد بستگی دارد.

تزریق ژل لب مدل چاک دار چیست؟
تزریق ژل لب مدل چاک دار چیست؟

درهرصورت با تغییر و در نظر گرفتن ترفندهای تزریق ژل لب می‌توان در نواحی مورد استفاده حالت‌های دلخواه مانند مدل چاک دار ایجاد کرد. برای ایجاد این مدل، لب پایینی از قسمت مرکز به دو ناحیه کناری تقسیم می‌شود. در این عمل تزریق حجم بیشتری از ژل به قسمت‌های مرکزی این دو ناحیه باعث می‌شود که قسمت مرکزی یا خط وسط لب پایینی حالتی فرو رفته پیدا کند و به شکل طبیعی یک چاک بین دو ناحیه مورد تزریق ایجاد کند. این دو ناحیه بر اثر تزریق حجم بیشتر ژل حالت قلوه‌ای پیدا می‌کنند و این مسئله بر روی ایجاد و دیده شدن خط مرکزی یا چاک لب مؤثر است.

تزریق ژل لب چیست؟

ژل لب که با نام فیلر لب هم شناخته می‌شود محصولی است که از طریق تزریق به نواحی مورد نظر موجب افزایش حجم در آن نواحی می‌شود. این ژل‌ها یا مواد پرکننده که توسط تولیدکننده‌های مختلف با تأثیرات متفاوت و بیشتر بر پایه هیالورونیک اسید (Hyaluronic Acid) ساخته می‌شوند، از طریق خواص خود بافت نرم و شل شده را سفت و تقویت می‌کنند. روش‌های مختلف تزریق ژل لب ازجمله تزریق ژل لب مدل چاک دار یا مدل روسی و غیره از بوتاکس و سایر روش‌های حجم دهی به بافت‌های مختلف بدن جدیدتر است و در چند سال اخیر به‌عنوان یک تحول بزرگ در زمینه زیبایی و فرآیندهای مربوط به آن شناخته شده است.
تفاوت اساسی ژل لب با بوتاکس، غیردائمی بودن آن است.

تزریق ژل لب چیست؟

تزریق ژل در واقع روشی تقویتی برای لب یا سایر بافت‌های پوست است که طی مدت زمانِ خاصی به نواحی مورد استفاده حجم و حالت می‌دهد. مدت زمان ماندگاری ژل لب بسته به عوامل مختلف بیولوژیکی بدن افراد دریافت کننده و کیفیت و نوع مواد پرکننده متفاوت است اما معمولاً در حدود یک سال در نظر گرفته می‌شود. این مواد به‌هیچ‌وجه به مدت طولانی در بدن باقی نمی‌مانند و در طول زمان به‌طور طبیعی توسط سلول‌های بافتی جذب شده و به همین دلیل از حجم آن‌ها کاسته می‌شود.

فیلرهای هیالورونیک اسید معمولاً نرم و ژل مانند هستند و بعد از تزریق به لب هم همین خاصیت را در بافت حفظ می‌کنند، ازاین‌رو نتیجه این عمل زیبایی تا اندازه زیادی در حفظ بافت طبیعی لب موفق عمل می‌کند. دلیل محبوبیت و تمایل زیاد افراد هم به انجام این عمل همین ویژگی طبیعی جلوه دادن نتیجه آن است، به‌طوری‌که نتایج گزارش شده در مورد آن بیشتر بر محور بازسازی حجم از دست رفته لب و یا حجم دهی به شکلی نامحسوس می‌گردد.

ژل لب هیالورونیک اسید

اسید هیالورونیک به دلیل توانایی ویژه در حفظ رطوبت زمینه ایجاد ظاهری حجیم و هیدراته و مرطوب را در بافت‌های پوستی فراهم می‌کند. از این قند پیچیده طبیعی به‌صورت موضعی هم می‌توان برای مرطوب کردن پوست استفاده کرد، اما یک کرم یا سرم موضعی به‌هیچ‌وجه نمی‌تواند باعث ایجاد حجم یا بازگرداندن حجم از دست رفته بافت شود، بنابراین تزریق آن به بافت‌ها بهترین راهکار است.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت فزاینده پرکننده‌های پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک تزریقی، توانایی آن‌ها برای افزایش حجم و کاهش چین‌وچروک با یک بار مراجعه به مراکز زیبایی است. همچنین تحقیقات نشان می‌دهد که تزریق هیالورونیک اسید ممکن است در میزان تولید کلاژن و تحریک سلول‌های پوست در این زمینه هم مؤثر باشد که در طولانی مدت موجب شادابی پوست و افزایش سطح سلامتی آن نیز می‌شود.

 

این مزیت‌های کاربردی و خواص طبیعی ماده باعث شده که بسیاری از تولیدکنندگان و نشان‌های تجاری ژل لب مانند Juvederm و Restylane از این عامل به‌عنوان پرکننده بافت استفاده کنند. این ماده به دلیل طبیعی بودن خطر و عوارض خاصی را متوجه دریافت‌کنندگان نمی‌کند و توانایی آن را دارد که به‌طور مداوم رطوبت را از قسمت‌های مختلف بدن که به‌طور طبیعی در آن اسید هیالورونیک وجود دارد (مانند مایعات بدن، پوست، غضروف‌ها و…) جذب و نگهداری کند. دیگر مزیت این ماده کم‌تر بودن احتمال برانگیختن واکنش‌های آلرژیک است و همین مسئله عوارض پس از تزریق ژل لب را برای افراد به حداقل می‌رساند.

ژل لب کلاژن

ژل‌های لب بر پایه کلاژن از قدیمی‌ترین مواد پرکننده مورد استفاده در فرآورده‌های تزریق ژل محسوب می‌شود که امروزه کم‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بیشتر افرادی که به زیبایی خود اهمیت می‌دهد و سعی دارند از طریق روش‌های طبیعی میزان نیاز خود را به آرایش به حداقل برسانند، حتماً با کلاژن آشنایی دارند و از نقش برجسته آن در حفظ سفتی و حالت طبیعی پوست آگاه هستند.

این ماده به‌صورت طبیعی توسط بدن تولید می‌شود، اما میزان آن با افزایش سن کاهش پیدا می‌کند. برای جبران این روند طبیعی، تولیدکنندگان ژل لب یا سایر محصولات مراقبتی از پوست، این ماده را از اندام سایر موجودات به‌خصوص گاو استخراج می‌کنند و در محصولات خود به کار می‌گیرند.

این محصولات ضمن تحریک بافت‌های مورد دریافت به کلاژن سازی، در طولانی مدت هم حالتی سفت و حجیم ایجاد می‌کند.
احتمال ایجاد آلرژی در ژل لب بر پایه کلاژن، بیشتر از ژل لب بر پایه اسید هیالورونیک است و به همین دلیل در مقایسه با این ماده کم‌تر استفاده شده و فقط برای مصارفی که نتایج تزریق ژل می‌بایست برای مدت طولانی‌تری ماندگاری داشته باشد، استفاده می‌شود.

تأثیرات خاص و عمومی تزریق ژل لب مدل چاک دار

تأثیرات خاص تزریق ژل لب مدل چاک دار

درحالی‌که پرکننده‌های پوستی و لب معمولاً به‌عنوان پرکننده‌های طبیعی لب و یا برطرف کننده‌های چین‌وچروک پوست شناخته می‌شوند، توانایی این را هم دارند که بسیار بیشتر از این موارد مثمر ثمر باشند. ایجاد حالت‌های زیبایی خاص ازجمله این توانایی‌ها است. تزریق ژل لب مدل چاک دار روشی فراتر از تزریق ژل لب به‌صورت ساده است و می‌تواند تأثیرات و جنبه‌های عمومی آن را افزایش دهد. این مدل لب از زیباترین مدل‌های لب محسوب می‌شود و چون در دسته مدل‌های طبیعی لب؛ یعنی مدل‌هایی که مابازای طبیعی دارند قرار می‌گیرد، توجه عموم افرادی را که به انجام این عمل تمایل دارند، جلب می‌کند.

تاثیرات تزریق ژل لب چاکدار
تاثیرات تزریق ژل لب چاکدار

تأثیرات عمومی تزریق ژل لب مدل چاک دار

مشکلاتی که تزریق فیلر لب به شکل عمومی می‌تواند به بر طرف کردن آن‌ها کمک کند به شرح زیر است:

 • افزایش حجم لب
 • حفظ رطوبت بافت پوستی لب
 • کمک به حفظ یا ایجاد تقارن در لب یا صورت

افزایش حجم لب

حجم لب مهم‌ترین جنبه زیبایی لب است و در حالت‌هایی که به شکل طبیعی وجود نداشته باشد و یا حالت حجیم خود را از طریق روند افزایش سن و دیگر عوامل از دست داده باشد، سطح زیبایی چهره را کاهش می‌دهد. یکی از راهکارهای ساده، ارزان و نسبتاً ماندگار این مشکل تزریق ژل یا انواع فیلر لب است که در کم‌ترین زمان ممکن و با حداقل عوارض جانبی، این نقص زیبایی را برطرف می‌کند.

  تزریق ژل چیست | کاربرد،قیمت و انواع ژل

حفظ رطوبت بافت پوستی لب

در کنار حجم لب، رطوبت و عدم خشکی این ناحیه در صورت، برای زیبایی افراد یک مسئله مورد اهمیت است. تزریق ژل که در ترکیب آن از مواد با خاصیت ذاتی مرطوب‌کنندگی استفاده شده است، در حفظ رطوبت نواحی مورد تزریق مؤثر است. این تأثیر میزان استفاده از مواد مرطوب‌کننده موضعی و اقلام آرایشی را هم به حداقل می‌رساند و ضمن کاهش هزینه‌های مربوط به این مواد، در کنترل و اجتناب از استفاده‌های بی‌رویه و دوری از عوارض سلامتی آن‌ها هم تأثیرگذار است.

کمک به حفظ یا ایجاد تقارن در لب یا صورت

تقارن صورت از معیارهای اصلی زیبایی است. عدم تقارن صورت از عدم تقارن در نواحی مختلف آن ناشی می‌شود و رفع آن یکی از مهم‌ترین موضوعات عمل‌ها و فرآیندهای زیبایی است. انواع ژل و پرکننده‌های پوستی بخشی از تأثیرات عمومی خود را متوجه بر طرف کردن این نقص خصوصاً در ناحیه لب می‌کنند. رفع عدم تقارن طبیعی یا از بین رفتن تقارن لب بر اثر عوامل مختلفی مانند بیماری، از مورد انتظارترین نتایج تزریق ژل است که همانند ایجاد مدل و حالت‌هایی مثل لب چاک دار، با سازوکار خاص و ترفندهای ساده تزریق انجام می‌شود.

مدت ماندگاری و دوام تزریق ژل لب مدل چاک‌دار

تزریق انواع مدل ژل لب بسته به نوع ماده پرکننده پایه، برند ژل، نوع و کاربرد هر محصول و شرایط بیولوژیکی افراد دریافت کننده متفاوت است. اگر ماده پایه این ژل‌ها را هیالورونیک اسید (به‌عنوان پرمصرف‌ترین و بهترین ماده حجم دهنده) در نظر بگیریم، همچنین باید میزان و سطوح تزریق را هم به دیگر متغیرهای مدت ماندگاری تأثیرات تزریق اضافه کنیم. به‌طورکلی هر چه ژل بیشتر و عمیق‌تر به نواحی بافت مورد نظر تزریق شود، ماندگاری آن بیشتر خواهد بود. البته این یک قانون قابل قبول و قطعی در همه موارد نیست و باز بسته به شرایط تزریق و وضعیت بیولوژیکی افراد، فرق می‌کند.

در تزریق ژل لب مدل چاک دار معمولاً مواد در حجم بالاتر و عمق بیشتری وارد بافت می‌شود. این الزامات به دلیل نوع مدل و نتیجه‌ای که از آن مورد انتظار است (حجم و حالت قلوه‌ای در دو طرف لب تحتانی) در نظر گرفته می‌شود. درنتیجهٔ تزریق مواد بیشتر به‌صورت عمیق‌تر، ماندگاری اثرات ژل هم بیشتر می‌شود و به همین دلیل می‌توان دوام این مدل را بیشتر از مدل‌های معمولی فرض کرد.

جدا از این تفاوت که ممکن است در مدت زمان دوام این نوع عمل مؤثر باشد، بر اساس تحقیقات و ثبت و میانگین‌گیری از تجارب دریافت کننده‌های مختلف می‌توان یک زمان تقریبی برای انواع ژل لب بر پایه هیالورونیک اسید در نظر گرفت. طبق تحقیقات علمی و تجارب عملی، این مواد معمولاً بین ۶ تا ۱۸ ماه طول ماندگاری خواهند داشت. ذکر این نکته مهم است که حداکثر تأثیرات ژل در طی روزها و ماه‌های اولیه تزریق دیده می‌شود و از این زمان رفته رفته هرچه بگذرد، مواد پرکننده بیشتر توسط بدن جذب شده و در نتیجه از تأثیرات آن هم کاسته می‌شود.

در این میان برخی از ژل‌ها توسط شرکت‌های تولیدکننده به‌منظور ماندگاری طولانی‌تری فرموله می‌شوند. استفاده از این دسته از ژل‌ها که معمولاً توسط برندهای معروف و شناخته شده به بازار عرضه می‌شود، در مراکز زیبایی معتبر تزریق می‌شود، بنابراین توجه به این موضوع و پرس‌وجو و رفع ابهام در این زمینه قبل از عمل، سؤالات در مورد مدت زمان تأثیرگذاری این روش را دقیق‌تر پاسخ می‌دهد.

تزریق ژل لب چگونه انجام می‌شود؟

تزریق انواع ژل و فیلر لب یک عمل غیر جراحی محسوب می‌شود و در طی یک جلسه مراجعه به پزشک یا متخصص زیبایی تکمیل می‌شود. قبل از این جلسه که تماماً به تزریق اختصاص دارد، معمولاً یک جلسه مشاوره هم برگزار می‌شود که طی آن افراد متقاضی توسط متخصص زیبایی و در مورد امکانات و شرایط تزریق ژل توجیه شده و در مقابل هم نیازها و سلیقه دریافت‌کنندگان ژل مطرح می‌شود.

مشخص شدن اهداف، انتقال نکات ضروری و برطرف شدن نگرانی‌ها در مورد سوابق پزشکی و عوارض تزریق، بدیهی‌ترین نتایج جلسه مشاوره است که طبیعتاً برای افرادی که تجربه‌ای در زمینه تزریق ژل دارند، برگزار نمی‌شود.

در طول جلسه تزریق به مناطق مورد نظر بر اساس مدل درخواستی، ژل تزریق می‌شود. برای کاهش درد، از محلول بی‌حس کننده لیدوکائین استفاده می‌شود و افراد درد و ناراحتی خیلی کمی را تجربه خواهند کرد. این فرآیند معمولاً بیشتر از یک ساعت زمان نمی‌برد و بعد از آن افراد می‌توانند به راحتی راه رفته، صحبت کرده و سایر فعالیت‌های روزمره خودشان را انجام دهند. عوارضی هم که بعد از برطرف شدن تأثیرات موارد بی‌حس‌کننده بیشتر به شکل تورم و کبودی بروز می‌کند، بعد از چند روز برطرف می‌شود.

تزریق ژل لب (مدل ساده و چاک دار و…) برای چه کسانی مناسب است؟

برای عموم افراد

نتایج تزریق فیلر یا ژل لب چاک دار یا ساده یا هر مدل دیگری ممکن است به دلایل مختلفی مورد توجه افراد مختلف قرار بگیرد. نکته حائز اهمیت در این خصوص سادگی و تأثیرات قابل قبول این روش حجم دهی به لب است. درجات حجم و مدل‌های مختلف در این روش به راحتی با تنظیم مقادیر و تکنیک‌های مورد نیاز و مناسب برای شرایط بیولوژیکی افراد با هر نوع سلیقه‌ای قابل برنامه‌ریزی است، ازاین‌رو برای اکثر افراد مناسب است.

برای افرادی که تجربه قبلی تزریق حجم دهنده را نداشته‌اند

همچنین این ژل‌ها به‌عنوان موقتی‌ترین گزینه‌های پرکننده شناخته می‌شوند، بنابراین اغلب برای افرادی که قصد دارند برای اولین بار تزریق مواد حجم دهنده را امتحان کنند و نتایج آن را با ویژگی‌های زیبایی و فرم صورت خود بسنجند، توصیه می‌شود.

افرادی که به دنبال تأثیر حداقلی و اصطلاحاً نامرئی عمل‌های زیبایی هستند

خیلی از افراد به دلایل مختلف طرفدار تغییرات ناگهانی و یک‌باره ظاهر خود از نظر زیبایی نیستند. تزریق ژل لب برای این دسته از افراد بهترین گزینه است، چون تأثیرات آن از نظر ظاهر طبیعی و امکان کنترل فرآیند در طولانی‌مدت، زبانزد است. تزریق این مواد چه به‌صورت ساده و چه به‌صورت مدل‌دار و چاک دار وابسته به تزریق و استفاده ماهرانه از آن است و درهرصورت باید نتیجه ظاهری طبیعی‌ای در پی داشته باشد.

برای افرادی که به دنبال تغییرات خاص و حساب‌شده زیبایی هستند

تزریق ژل لب به‌خصوص در مواردی مانند مدل چاک دار را می‌توان به‌عنوان یک هنر در نظر گرفت که در آن توانایی‌ها و تکنیک‌های خاص کارشناسان زیبایی در ایجاد نتایج درخشان حرف اول و آخر را می‌زند. نتایج خاص‌تر از نتایج عمومی تزریق و استفاده از ژل‌های لب، مورد توجه افراد خاص پسند است و لزوم مراجعه به مراکز زیبایی متخصص و باتجربه هم پیش‌فرض آن است.

برای افرادی که به دنبال پیشگیری از کاهش حجم لب‌های خود هستند

این یک مَثَل مشهور است که می‌گوید پیشگیری همیشه بهتر از درمان است و در مورد تزریق ژل لب هم صدق می‌کند. در آغاز دوران میان‌سالی و حتی قبل از آن و زیر ۳۰ سالگی، نیاز قابل توجهی به استفاده از انواع مواد حجم دهنده احساس نمی‌شود، اما شروع درمان نه تنها میزان توجه و اهمیت افراد به زیبایی خودشان را نشان می‌دهد، بلکه ممکن است در به تأخیر انداختن آغاز مراحلی که در آن‌ها عمل‌های بازسازی‌کننده مورد نیاز خواهد شد، تأثیرگذار باشد. این روزها استفاده از ژل‌های لب قبل از ظاهر شدن اولین نقایص و در سنین پایین‌تر به یک رویه جاافتاده و قابل قبول تبدیل شده است و نشان از مزیت‌های بالقوه این روش برای حفظ حالت یا ایجاد حالت‌های دلخواه مثل لب مدل چاک دار می‌دهد.

محدودیت‌ها در مورد تزریق ژل لب

استفاده از ژل لب در کل بی‌خطر تلقی می‌شود، اما چند دلیل برای عدم استفاده یا به تعویق انداختن تزریق آن وجود دارد.

 • زنان در طی دوران بارداری
 • مادران در طول دوران شیردهی به نوزاد.
 • افراد زیر 21 سال.
 • افرادی‌های که داروهای گروه NSAID یا ضد التهاب‌های غیر استروئیدی مانند ایبوپروفن و… مصرف می‌کنند؛ به دلیل افزایش احتمال بیشتر کردن واکنش‌های آلرژیک.
 • افرادی که داروهای رقیق‌کننده خون دریافت می‌کنند؛ به این دلیل که این داروها ممکن است احتمال کبودی یا مدت ماندگاری آثار آن بر روی صورت بعد از تزریق را بیشتر کند.
 • افرادی که در طول دوره درمان‌های دندان‌پزشکی مانند ارتودنسی قرار دارند، چون فرآیندهای درمان دندان‌پزشکی به نواحی لب فشار و کشش وارد می‌کند و ممکن است دوران نقاهت بعد از دوره تزریق را طولانی کند یا به نتیجه کار صدمه بزند.
 • افراد درگیر با عفونت‌ها سینوسی و سینوزیت؛ به این دلیل که ممکن است واکنش‌های آلرژیک را در آن‌ها برانگیخته کند.
 • وجود هرگونه عفونت یا التهاب سطحی با احتمال سرایت به محل تزریق ژل لب.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب مدل چاک دار

عمومی‌ترین عوارض جانبی تزریق ژل بیشتر قرمزی، تورم و ایجاد کبودی در محل لب و آن‌هم به‌صورت موقت است. این روش واکنش‌ها و عوارض آلرژیک هم به ندرت به دنبال دارد و همان‌طور که در قسمت بررسی انواع مواد فیلر لب اشاره شد، در ژل‌ها بر پایه هیالورونیک اسید بسیار ناچیز است. تمامی این عوارض بعد از چند روز (به‌طور تقریبی بین دو تا سه روز تا یک هفته) کاملاً برطرف می‌شود، با این حال تزریق ژل لب مدل چاک دار به دلیل نیاز به وارد کردن دفعات بیشتر سوزن و تزریق حجم بیشتری از مواد (بستگی به شرایط و وضعیت لب افراد مختلف دارد) ممکن است عوارض شدیدتری را هم ایجاد کند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

پرهیز از لمس یا تحت تماس قرار دادن لب با هر نوع وسیله خارجی دیگری (مسواک، قاشق و چنگال و…) و استفاده از کمپرس سرد بر روی نواحی تحت تزریق ساده‌ترین و ایمن‌ترین راهکار کنترل این وضعیت است. استفاده از روش‌های دیگر به‌خصوص مصرف قرص‌های مسکن یا سایر داروهای خوراکی یا موضعی هم باید تحت نظر پزشک یا کارشناسان زیبایی انجام شود، وگرنه ممکن است عوارض را بیشتر کند و یا حتی بر روی نتایج تزریق ژل لب تأثیر منفی بگذارد.

نتیجه گیری

تزریق ژل لب مدل چاک دار،یکی از تکنیک های تزریق ژل لب می باشد که بین لب ها چاک ایجاد میکند،این تکنیک در تزریق ژل لب بسیار لب های زیبا و خوش فرم به خانم ها هدیه می دهد؛در “تزریق ژل لب مدل چاک دار” عوامل خشکی لب یا کوچک بودن یا نازک بودن لب ملاک برای تزریق ژل لب نیست،اکادمی مهسا امانی یکی از بهترین اکادمی هایی که می توانید برای اموزش تزریق ژل لب انتخاب کنید.

بروزرسانی شده در : دسامبر 29, 2022 6:34 ب.ظ
مهسا امانی
مهسا امانی
آرایشگر

مهسا هستم ، مدرس تزریق ژل و بوتاکس و کاشت مو و بلفاروپلاستی و تمامی لاین های آرایشگری و زیبایی.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوالی ندارید؟