+989124942856
تهران
تزریق ژل لب مدل روسی

آشنایی با ژل لب مدل روسی

با ژل لب مدل روسی همانطور از نامش پیداست ، می توانید لب های خود را شبیه زنان و دختران روسی کنید،این نژاد بشدت لب های جذاب و زیبا دارند،با پیشرفت علم در صنایع زیبایی و آرایشی،از تزریق ژل لب می توانید لب های خود را شبیه لب های روسی ها کنید.

ژل لب مدل روسی: یکی از معروفترین و زیباترین نژادهای لب که در کره زمین وجود دارد، نژاد روس است. علاوه بر پوست درخشان و موهای بسیار زیبای آنها فرم لب های این نژاد تاثیر فوق العاده زیادی بر چهره آنها گذاشته است. به همین دلیل در عصر حاضر افراد زیادی با مشاهده زیبایی این نژاد به دنبال راهی برای الگو گرفتن از این نوع زیبایی هستند؛

یکی از مهم ترین روش های عصر حاضر که با الهام گرفتن از فرم لب خانم های روسی ابداع شده است تزریق ژل لب روسی می باشد. هدف از این روش ارتقا و بهبود عمودی کانتور لب ها می باشد که با کم ترین درد و تهاجم لب هایی پر و متناسب با تناسب هندسی صورت فرد ارائه خواهد داد. در این مطلب قصد داریم به بررسی جزییات این روش و مهم ترین اقدامات لازم برای قبل و بعد از تزریق ژل روسی را خدمت شما ارائه دهیم تا این روش را با بیشترین بازدهی انجام دهید. چرا که زیبایی حق طبیعی هر فردی است و می توان با این تغییرات نقش فوق العاده زیادی را در روحیه و اعتماد به نفس خود فراهم آورید.

تزریق ژل لب مدل روسی
تزریق ژل لب مدل روسی

ژل لب مدل روسی چیست؟

در حال حاضر خدمات ارایشی و زیبایی نظیر تزریق ژل در بین مردم بالاخص زنان بسیار افزایش پیدا کرده است. پر کردن لب ها نیز یکی از محبوب ترین روش ها برای زیباسازی لب هاست. فرم های مختلفی برای حجیم کردن لبها وجود دارد ولی یکی از روش هایی که در عصر حاضر مورد استقبال وسیعی مواجه شده است، تزریق ژل لب روسی است. این روش با حداقل میزان تهاجم و درد توسط پزشک متخصص یا انژکتور متخصص زیبایی انجام می شود و هدف از آن افزایش حجم لب بالایی و ایجاد یک فرورفتگی واضح و در عین حال ظریف در مرکز لب بالایی است.

این روش حجم دهی لب ها در عین حال که دارای جلوه طبیعی و ساده است، تاثیر فوق العاده بسیاری در زیبایی فرم لب ها و در نتیجه گیرایی صورت فرد خواهد داشت. این روش که شامل تزریق مواد پرکننده اسید هیالورونیک است توجه افراد را به بخش مرکزی لبهای فرد افزایش می دهد.

 

مزایای تزریق ژل لب روسی

پر کردن لب های نازک و باریک فرد

  1. برخی از افراد از بدو تولد دارای لب هایی باریک می باشند و برخی دیگر با افزایش سن و بروز چین و چروک در پوست صورت دچار نازکی در لب ها می شوند. لذا تزریق عمودی مواد پر کننده به لب ها سبب اصلاح فرم لب ها شده و در نتیجه ظاهری طبیعی و خیره کننده خواهد داشت.
  2. کمان کوپید و لبه بیرونی لبها از مهمترین نقاط  موثر در حفظ تقارن لبها هستند. بسیاری از افراد به طور طبیعی یا در نتیجه افزایش سن و حوادثی نظیر تصادف و سکته و … در نواحی از لب ها دچار عدم تقارن می شوند.  تزریق ژل لب روشی است که قادر به تکمیل این عدم تقارن ها بوده و می تواند مجدد زیبایی را به چهره افراد بازگرداند.
  3. با افزایش سن و شروع فرایند پیری پوست در دور دهان فرد خطوط ایجاد می شود که سبب افتادگی و ظاهر نامناسب لب ها می شود. تزریق ژل روسی از جمله روش های زیبایی موثر است که سبب پر کردن بافت لب با موادی نظیر هیالورونیک اسید و افزایش آب بدن خواهد شد و همین امر نقش بسیاری در بازگرداندن زیبایی و رفع چین و چروک صورت خواهد داشت.
  4. یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که قصد تزریق ژل و بوتاکس را دارند این است که مایل نیستند چهره آنها حالت غیر طبیعی و مصنوعی داشته باشد. اما تمرکز این تکنیک بر روی تقویت طرح کلی لبهاست یکی از مهم ترین دغدغه های این روش حفظ حالت طبیعی چهره فرد است.

در روش هایی که در دوره های پیشین مرسوم بود لبهای به اصطلاح شتری و اردکی بدون توجه به فرم صورت فرد ایجاد می شد که برای بسیاری از افراد ارمغانی جز ناهماهنگی و عدم تطابق لب ها با دیگر اجزای چهره فرد نداشت. اما در صورتی که روش تزریق ژل لب مدل روسی توسط فرد متخصص انجام شود به صورت بسیار نامحسوس و طبیعی به رسالت خود خواهد پرداخت و میمیک صورت فرد را مصنوعی نخواهد کرد.

عوارض تزریق ژل لب روسی

در صورتی که عمل تزریق ژل لب توسط پزشک متخصص زیبایی و با استفاده از مواد و وسایل استاندارد انجام شود تزریق ژل روسی دارای عوارضی نخواهد بود اما در صورتی که این تکنیک در مراکز نامعتبر و به دست افراد غیر متخصص انجام شود یا به درستی آموزش تزریق ژل را درک نکرده باشد، احتمال ابتلا به انواع عفونت های باکتریایی و ویروسی دور از ذهن نخواهد بود بنابراین توصیه می شود در انتخاب کلینیک مورد نظر برای انجام این تکنیک و همچنین پزشک متخصص نهایت دقت را به کار ببرید.

عوارض تزریق ژل لب مدل روسی
عوارض تزریق ژل لب مدل روسی

هزینه تزریق ژل لب روسی چقدر است؟

هزینه تزریق ژل لب روسی به عوامل متعددی وابسته است؛ مثلا برند و کیفیت ژل استفاده شده برای پر تر کردن لب ها و همچنین حجم ژلی که مورد نیاز است در میزان هزینه ژل بسیار موثر است. از طرفی میزان مهارت و تجربه کاری پزشک زیبایی مورد نظر و خدمات ارائه شده در کلینیک نیز از مولفه های موثر در تعیین هزینه ژل لب روسی است.

برای تزریق ژل لب مدل روسی چقدر زمان نیاز است؟

تزریق ژل لب مدل روسی یکی از  تکنیک های سریع زیباسازی لب ها می باشد. اما برای گرفتن بهترین نتیجه و بازدهی از این روش باید صبر و حوصله زیادی را به کار برد به همین دلیل عموما این تکنیک در بازه زمانی 30 الی 60 دقیقه انجام خواهد شد.

نکات قبل از تزریق ژل لب مدل روسی

  • قبل از تزریق ژل پزشک خود را از بیماری های خود و داروهایی که مصرف میکنید مطلع سازید.
  • از مصرف داروهای های رقیق کننده و ضد انعقاد خود قبل و بعد از تزریق ژل روسی خودداری کنید(دو هفته قبل و بعد از تزریق ژل روسی ).
  • 14 روز قبل از تزریق ژل مل روسی از استعمال دخانیات و الکل پرهیز کنید
  • از غذاهای پر چرب و فست فود خودداری کنید و وعده های غذایی خود را با انواع سبزیجات و میوه مزین کنید
  • دو هفته قبل از تزریق ژل لب روسی از ژل قبلی را از روی لب خود بزدایید. زیرا برای گرفتن بیشترین بازدهی نباید ژل دیگری در لب های شما وجود داشته باشد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

میزان درد تزریق ژل لب مدل روسی چقدر است؟

طبعی است که با دیدن سوزن و شنیدن کلمه تزریق کمی از میزان درد این تکنیک نگران باشید؛ اما به شما اطمینان خاطر داده می شود که  در این روش از بی حسی های مختلفی استفاده می شود و علاوه بر آن تزریق ژل در قسمت هایی از لب انجام می شود که دارای ورودی های درد کمتری است بنابراین شما در حین تزریق کوچکترین دردی را احساس نخواهید کرد.

میران ماندگاری ژل لب روسی چقدر است؟

میزان ماندگاری این روش بنا به کیفیت ژل مورد استفاده و مهارت پزشک و مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل لب روسی بین شش الی دوازده ماه متغیر است.

نتیجه گیری

لب های زیبا یکی از مهم ترین مولفه های زیبایی چهره به شمار می آید به همین دلیل در سال های اخیر الهام گرفتن از لب های زنان نژاد روس مورد توجه همگان قرار گرفته است. تزریق ژل لب مدل روسی روشی بسیار کم خطر و تقریبا غیر تهاجمی است که می تواند ظاهری طبیعی و زیبا را برای شما به ارمغان آورد. اما با وجود مزایای بسیار تزریق ژل لب روسی ممکن است  این نوع تزریق سبب زیبایی صورت شما نشود. لذا توصیه می شود قبل از اقدام به تزریق ژل لب روسی با پزشک متخصص زیبایی در این حوزه مشورت نمایید تا بهترین نتیجه را از این اقدام بدست آورید.

 لذا اگر در جستجوی مجموعه معتبر برای مشاوره و تزریق ژل لب روسی به صورت حرفه ای هستید توصیه ما به شما کلینیک سرکار خانم مهسا امانی می باشد. این کلینیک به مجهزترین دستگاههای بروز دنیا تجهیز شده است و با دارا بودن بهترین متخصصان حوزه زیبایی  می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند.

شما عزیزان می توانید برای  دریافت مشاوره از کارشناسان مجرب مهسا امانی مراجعه نمایید و بعد از دریافت مشاوره و حصول اطمینان از این که آیا روش مذکور می تواند تاثیر مثبتی بر چهره شما داشته باشد یا خیر اقدام به تزریق ژل لب مدل روسی نمایید.

بروزرسانی شده در : ژانویه 16, 2023 3:24 ب.ظ
مهسا امانی
مهسا امانی
آرایشگر

مهسا هستم ، مدرس تزریق ژل و بوتاکس و کاشت مو و بلفاروپلاستی و تمامی لاین های آرایشگری و زیبایی.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوالی ندارید؟