+989124942856
تهران
ژل لب ژوویدرم JUVÉDERM

ژل لب ژوویدرم

با ژل لب ژوویدرم می توانید لب های خود را از پیری یا نازک بودن محافظت کنید ، ژل ژوویدرم ساخته شده توسط هیالورونیک اسید می باشد که برای جوانسازی پوست بشدت موثر می باشد.

به دنبال راهی برای تازه کردن ظاهر خود هستید؟ آیا از داشتن چین و چروک یا لب های نازک خسته شده اید؟ سپس فیلر مورد نظر شما ممکن است ژل لب ژوویدرم باشد.

برای اطلاعات کلی در مورد ژل لب Juvederm و نقش آن در ظاهر شما، به خواندن مقاله ما ادامه دهید، در اموزش تزریق ژل لب یکی از ژل های بکار رفته ژوویدرم می باشد.

ژل Juvederm چیست؟

ژوویدرم Juvederm یک فیلر پوستی حاوی اسید هیالورونیک تزریقی است که می تواند برای اصلاح چین و چروک های متوسط ​​تا شدید صورت و گودال های صورت استفاده شود. در مقایسه با برخی از محصولات ژل هیالورونیک که قوام دانه ای دارند، Juvedermقوام یکدستی دارد. این ژل نرم تر و شکل پذیر با استفاده از فناوری هایلاکروس به دست می آید و برای تزریق ژل لب خیلی موثر می باشد

ژل لب Juvederm چیست؟
ژل لب Juvederm چیست؟

اسید هیالورونیک یک قند طبیعی است که در بدن یافت می شود و آب را نگه می دارد و به عنوان محافظ در برابر ضربه های احتمالی عمل می کند. به طور موقت به پوست پری و لطافت می بخشد. اکثر بیماران تنها با یک جلسه به نتایج مطلوب می رسند.

فرآیند تزریق ژل لب ژوویدرم Juvederm

احساس ناراحتی ناشی از درمان بسیار کم است، نتایج در دراز مدت ادامه دارد. به طور متوسط ​​بیمار سالم تر است و ظاهر جوان تر صورت تا 1 سال دوام می آورد.

قبل از تزریق ژل ژوویدرم، به شدت توصیه می شود که موارد زیر را انجام دهید:

 • 1تا 3 روز قبل از درمان استفاده از داروهای ضد التهابی یا آسپرین را متوقف کنید.
 • هنگام قرار ملاقات آرایش نکنید.
 • در مورد اینکه آیا کاندیدای مناسبی هستید یا خیر، با متخصص خود صحبت کنید.

در طول درمان، ناحیه صورت که باید درمان شود، قبل از تزریق ژوویدرم، با یک کرم بی حس کننده موضعی بی حس می شود. از آنجایی که فیلر دارای قوام ژل صاف است، ناراحتی ناشی از تزریق حداقل است. همچنین این قوام صاف به معنای استفاده از سوزن های ظریف تر و فشار کمتر در طول درمان است. یک درمان معمولی بین 15 تا 30 دقیقه طول می کشد.

ژل ژوویدرم
ژل ژوویدرم

پس از درمان، توصیه می شود به موارد زیر توجه کنید:

 1. به مدت چند روز ناحیه تحت درمان را لمس یا ماساژ ندهید.
 2. تا دو هفته از قرار گرفتن غیر ضروری در معرض گرما، سرما و آفتاب خودداری کنید.
 3. هنگامی که بیرون هستید، کرم ضد آفتاب را روی نواحی تحت درمان قرار دهید.
 4. از استفاده از محصولات حاوی الکل روی صورت خودداری کنید.
 5. 2 ساعت اول پس از درمان از مواد آرایشی استفاده نکنید.

آیا شما کاندیدای خوبی برای تزریق ژل لب ژوویدرم هستید؟

کاندیدای مناسب برای فیلرهای ژوویدرم به معنای بیماری است که خواهان بهبود ویژگی های صورت یا لب های پر است. Juvederm را می توان در هر نقطه از صورت از جمله خطوط و چین و چروک های اطراف دهان، بینی و پیشانی استفاده کرد. این روش در شکل دادن به خطوط صورت و بهبود ظاهر اسکارهای ناشی از آکنه موثر است. همچنین اندازه و شکل لب ها را بهبود می بخشد. نتایج بسیار موفقیت آمیزی برای بزرگ کردن لب می دهد.

اگر شرایط زیر را دارید کاندیدای خوبی نیستید:

 • بارداری یا شیردهی
 • زخم شدید
 • پوست نازک/شل

اگر یکی از این 3 عامل را دارید، با متخصص خود در مورد آن صحبت کنید. همچنین به یاد داشته باشید که درمان های جایگزین وجود دارد.

محصولات  Juvaderm

ژل  Voluma XC

برای تزریق عمیق به گونه ها استفاده می شود. هدف از آن خنثی کردن علائم پیری در اطراف گونه ها، کمک به حالت ایستاده و ایجاد پری گونه ها است.

ژل Voluma XC
ژل Voluma XC

ژل  Ultra Plus XC

از قسمت های میانی به سمت درم عمیق تزریق می شود. این ژل ها به صاف شدن و کاهش چین و چروک های متوسط ​​تا شدید صورت کمک می کنند.

ژل  Ultra XC

برای بزرگ کردن لب ها به لب ها و ناحیه اطراف دهان تزریق می شود.

حقایقی درباره  Juvederm Fillers

 1. ژوویدرم یک درمان زیبایی به نام فیلر است. برای اصلاح خطوط صورت و بهبود علائم پیری استفاده می شود.
 2. این یک پرکننده پوستی تزریقی بر پایه اسید هیالورونیک است.
 3. این یک درمان است که بر روی صورت، به ویژه گونه ها، لب ها و اطراف دهان تمرکز دارد.
 4. مدت زمان تزریق محصول بین 15 تا 60 دقیقه است.

اثر:

نتایج معمولاً بلافاصله پس از انجام عمل قابل مشاهده است.

نتایج ممکن است یک تا دو سال طول بکشد.

قبل از درمان Juvederm، با یک متخصص پزشکی در مورد اهداف و انتظارات زیبایی خود صحبت کنید. روش های ژوویدرم کم تهاجمی هستند، بنابراین اغلب در همان روز مشاوره انجام می شوند. این روش کم تهاجمی است و نیاز به آمادگی زیادی ندارد.

دستورالعمل های ساده ای که باید قبل از مشاوره و درمان خود رعایت کنید معمولاً شامل اجتناب از داروهایی مانند آسپرین، ایبوپروفن است. و لازم است در هفته های منتهی به درمان از مصرف الکل پرهیز شود. سیگار کشیدن قبل از درمان توصیه نمی شود. اجتناب از این موارد می تواند به جلوگیری از کبودی کمک کند. همچنین هرگونه آلرژی یا حساسیت را به پزشک خود گزارش دهید.

مناطق هدف برای Juvederm

    گونه ها: Juvederm Voluma XC

    اطراف بینی و دهان: Juvederm Ultra Plus XC و Juvederm Vollure XC

    لب: Juvederm Ultra XC و Juvederm Volbella XC

Juvederm چگونه کار می کند؟

Juvederm با افزودن حجم به بافت صورت از طریق ماده فعال خود، اسید هیالورونیک، عمل می کند. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن انسان یافت می شود. تولید بافت همبند که پوست را می کشد (کلاژن) را تحریک می کند. با افزایش سن، تولید اسید هیالورونیک و کلاژن کاهش می یابد. این امر باعث افزایش افتادگی و چین و چروک پوست صورت می شود.

در طول عمل، پزشک، دستیار پزشک یا پرستار شما معمولاً از یک مداد برای علامت گذاری نواحی تحت درمان استفاده می کند. سپس پزشک ژوویدرم را به ناحیه مورد نظر تزریق می کند. آنها همچنین به آرامی ناحیه را ماساژ می دهند تا از توزیع یکنواخت و کاهش احتمال تورم اطمینان حاصل شود. کل این روش معمولاً 15 تا 60 دقیقه طول می کشد، بسته به ناحیه تحت درمان.

تزریق ژوویدرم حاوی مقدار کمی لیدوکائین کاهش دهنده درد است. این به کاهش و از بین بردن سریع هر گونه درد یا ناراحتی که ممکن است در طول درمان احساس کنید کمک می کند.

خطرات و عوارض جانبی

می توانید انتظار کمی تورم و کبودی داشته باشید. سایر عوارض جانبی رایج عبارتند از:

 1. سرخی
 2. حساسیت
 3. توده ها
 4. درد کمی
 5. خارش

همه این عوارض معمولا در عرض دو تا چهار هفته فروکش می کنند.

عوارض جانبی جدی‌تر معمولاً با اقدامات غیرحرفه‌ای، مانند تزریق ناخواسته Juvederm به رگ خونی همراه است. عوارض ممکن است شامل جای زخم دائمی، اختلالات بینایی، کوری یا سکته مغزی باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که پزشک خود را عاقلانه انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها برای انجام این روش آموزش دیده، گواهینامه و مجوز دارند.

پس از تزریق ژل لب ژوویدرم

زمان بهبودی حداقل است. با این حال، به افراد توصیه می شود حداقل تا 24 ساعت پس از درمان از فعالیت های شدید، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، آرایش کردن و مصرف الکل خودداری کنند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

اکثراً بلافاصله یا پس از فروکش کردن تورم متوجه اثرات ژوویدرم می شوند. نتایج معمولا بین شش ماه تا دو سال باقی می ماند. این بستگی به این دارد که از کدام محصول Juvederm استفاده شود.

Juvederm Filling چیست و روند درمان چگونه است؟

گاهی اوقات افراد می خواهند در ظاهر خود تغییراتی ایجاد کنند. گرایش زیادی به سوی پرکردن در برابر پیری وجود دارد.  این سوال که پرکننده ژوویدرم چیست اخیرا بسیار رایج شده است.

 Juvedermاین یک پرکننده پوست، حفره های صورت، صورت استچین و چروک های شمابرای اصلاح، بهبود علائم پیری و اصلاح ویژگی های صورت استفاده می شود.

حاوی هیالورونیک اسید قابل تزریق است. هیالورونیک اسید یک قند طبیعی است که در بدن وجود دارد. سیری موقت می دهد. پاسخ به این سوال که مناطقی که پرکننده ژوویدرم در آن ها اعمال می شود، بسیار کنجکاو است.

روی گونه ها، لب ها و اطراف دهان در ناحیه صورت اعمال می شود. رویه های انجام شده در مناطق اعمال شده بلافاصله مورد توجه قرار می گیرند.

روند درمان پر کردن ژوویدرم چگونه است؟

روند درمان پر کردن ژوویدرم چگونه است و چه مواردی را باید در نظر گرفت؟ اثر پرکننده ژوویدرم تا 1 سال ماندگاری دارد. قبل از درمان، ناحیه مورد استفاده با کرم بی حس کننده بی حس می شود. یک پرکننده ژل مانند با سوزن های ظریف تزریق می شود. هم به دلیل تاثیر کرم و هم نازکی سوزن، احساس درد به حداقل می رسد. درمان حداکثر نیم ساعت طول می کشد.

استفاده از فیلر ژوویدرم برای مادران باردار و شیرده مناسب نیست. همچنین برای افرادی که پوست نازک و شل دارند توصیه نمی شود. مواردی که پس از انقضای Juvederm باید در نظر گرفته شود به شرح زیر است:

 • لازم است تا چند روز با ناحیه ای که فرآیند پر کردن در آن انجام می شود تماس نداشته باشید.
 • باید مراقب اشعه خورشید بود. برای محافظت باید از ضد آفتاب استفاده شود. از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و همچنین گرمای شدید و سرمای شدید باید اجتناب شود.
 • لازم نیست مواد حاوی الکل را به صورت نمالید.
 • موضوع آرایش نیز بسیار کنجکاو است. 12 ساعت اولآرایشنباید انجام دهد.

اگرچه نادر است، اما عوارض جانبی ممکن است در افرادی که پرکننده های ژوویدرم دارند تجربه شود . می تواند باعث قرمزی، تورم، خارش و کبودی شود. این عوارض جانبی مدت بسیار کوتاهی باقی می مانند. معمولاً می تواند به کوتاهی یک روز باشد یا حداکثر ظرف چهار هفته از بین می رود. این مشکل را می توان با یک مسکن موثر خفیف از بین برد. قبل از انجام فرآیند پر کردن ژوویدرم، افراد باید پس از مشورت با متخصص و اطمینان از انتظارات خود مراقبت کنند.

از یک سن خاص، در طول سال ها، اسید هیالورونیک و کلاژن را از دست می دهید، که باعث می شود پوست شما ساختار و حجم خود را از دست بدهد.

در مراحل جراحی زیبایی، لیفت صورت برای مبارزه با افتادگی پوست و دستیابی به جوانسازی صورت و گردن را داریم.

افزایش سن بر روی پاکت‌های چربی روی صورت، به‌ویژه گونه‌ها تأثیر می‌گذارد ، که برجستگی خود را از دست می‌دهند و با ایجاد چین و چروک و چین‌خوردگی در پوست ، توخالی‌تر و انعطاف‌پذیرتر به نظر می‌رسند.

در این موارد، پزشکی زیبایی روش هایی مانند استفاده از بوتاکس (سم بوتولینوم) ، لیپوفیلینگ صورت یا پرکننده های اسید هیالورونیک را برای بازیابی حجم های از دست رفته و چین و چروک های صاف به ما پیشنهاد می کند.

بهترین کاندیدها برای فیلرهای صورت Juvéderm XC کسانی هستند که به دلیل افزایش سن، کاهش وزن یا شرایط پزشکی دچار کاهش حجم در گونه های خود شده اند.

اسید هیالورونیک Juvederm® Ultra XC چیست؟

Juvederm ultra XC، Voluma، Volbella، Volfit در والنسیا و Alcoy برای فیلرهای صورت Juvederm XC خانواده ای از فیلرهای پوستی اسید هیالورونیک تزریقی است که برای 9 ماه تا دو سال اصلاح چین و چروک و چین های متوسط ​​تا شدید صورت استفاده می شود.

برای اصلاح چین های بینی (خطوط بینی تا گوشه های دهان) نشان داده شده است.

همچنین برای پر کردن و بزرگ کردن لب ها استفاده می شود.

محصولات Juvederm در مقایسه با برخی از محصولات ژل هیالورونیک که قوام دانه ای دارند، بافتی ژل مانند با قوام صاف دارند.

محصولات Juvederm با استفاده از فناوری Hylacross ساخته شده اند تا ژل نرم تر و انعطاف پذیرتر را ایجاد کنند.

حجم موقت و ظاهری صاف تر به پوست می بخشد. اکثر بیماران برای دستیابی به نتایج مطلوب به بیش از یک جلسه درمان یا جلسه نیاز دارند.

Juvederm ® Ultra XC، Voluma XC، Volbella XC، Vollure XC

محصولات Juvederm XC همچنین حاوی لیدوکائین بی حس کننده موضعی برای تزریق راحت تر هستند زیرا در عرض چند ثانیه ناحیه درمان را بی حس می کند.

محصولات Juvederm Ultra XC حاوی فرمولاسیون های متقابل بیشتری برای حجم دادن و اصلاح چین و چروک های عمیق تر هستند.

طیف محصولات Juvederm برای رفع نیازهای خاص بسته به ناحیه صورت مورد درمان و افزایش حجم مورد نیاز طراحی شده است.

 Juvederm Volbella® XC روی لب ها و اطراف ناحیه لب برای افزودن حجم ظریف و خطوط عمودی لب به کار می رود.

 Juvederm® Ultra XC همچنین برای لب و بافت اطراف آن است، اما به گونه ای طراحی شده است که حجم بیشتری نسبت به Juvederm Volbella XC داشته باشد.

 Juvederm Voluma® XC برای ایجاد لیفت ظریف در ناحیه گونه است که باعث افزایش حجم و خطوط ناحیه گونه می شود. همچنین این محصول برای بازیابی حجم های از دست رفته در استخوان گونه و چانه نشان داده شده است.

 Juvederm® XC برای چین‌ها یا چین‌های متوسط ​​تا شدید صورت، مانند چین‌هایی که از بینی تا دهان می‌گذرد، که به اصطلاح چین‌های نازولبیال نامیده می‌شوند، مناسب است.

 Juvederm Vollure™ XC همچنین برای چین و چروک های صورت یا چین های متوسط ​​تا شدید مناسب است ، اما ممکن است بیشتر از Juvederm XC دوام بیاورد.

Juvéderm® برای پرکننده های لب، استخوان گونه، چین و چروک و شیارها چگونه اعمال می شود؟

قبل از درمان پرکننده صورت با اسید هیالورونیک ژوویدرم ، مشاوره با دکتر متخصص ضروری است تا بتوانید نیازهای خود و اینکه چه ویژگی های صورت را می خواهید بهبود دهید، بیان کنید.

 پرکننده‌های Juvéderm XC به عمق بافت صورت تزریق می‌شوند ، اما با لیدوکائین، یک بی‌حس کننده، برای درمان راحت‌تر فرموله می‌شوند.

در صورت لزوم، می‌توانیم ناحیه درمان را از قبل بی‌حس کنیم تا درد نداشته باشید، اگرچه بسیاری از بیماران این مرحله را غیرضروری می‌دانند.

روند واقعی درمان در طی یک بازدید کوتاه از مطب دکتر آنتولین به راحتی انجام خواهد شد.

بعد از درمان:

    به شما توصیه می شود که آرایش را حداکثر تا 12 ساعت متوقف کنید.

    تا دو هفته از آفتاب، سونا و اتاق بخار خودداری کنید.

    همچنین باید از درمان‌های اضافی برای ناحیه تحت درمان یا فعالیت‌ها و موقعیت‌هایی که به ناحیه تحت درمان فشار وارد می‌کنند (مانند میزهای ماساژ) تا هفت روز آینده خودداری کنید.

آیا تزریق ژوویدرم ضرر دارد؟

ممکن است در حین تزریق و بعد از آن کمی ناراحتی وجود داشته باشد، اگرچه ژوویدرم مستقیماً با یک سوزن ظریف به پوست تزریق می شود.

محصولات Juvederm حاوی لیدوکائین برای کمک به کاهش ناراحتی در طول تزریق هستند، یا ممکن است پزشک قبل از تزریق، محل را بی حس کند.

بیمار باید این گزینه ها را قبل از عمل با جراح خود در میان بگذارد.

ماندگاری نتایج فیلرهای Voluma، Volift و Volbella چقدر است؟

محصولات Juvéderm XC نتایجی با ظاهری طبیعی به ارمغان می‌آورند و فوراً حجم از دست رفته صورت را پر می‌کنند و خطوط در امتداد بینی و دهان را صاف می‌کنند. متوجه خواهید شد که صورت شما ظاهری صاف و جوان تر دارد.

تزریق مجدد یا درمان های اضافی ممکن است لازم باشد، معمولا بین 9 ماه تا یک سال پس از تزریق اولیه، بسته به محصول مورد استفاده.

سپس دوزهای کوچکتری از محصول مورد نیاز است (تقریباً نصف مقدار محصول استفاده شده در اولین درمان 9 ماه پیش)، برای تکرار مراحل.

    Juvederm Voluma® XC به نتایج فوق العاده ای دست می یابد که در طول زمان بین 18 تا 24 ماه حفظ می شود.

 نتایج Juvederm® Ultra XC حداقل به مدت 12 ماه حفظ می شود.

عوارض جانبی محصولات Volbella® و  Juvederm XC چیست؟

همه روش ها، صرف نظر از اینکه چقدر جزئی باشند، می توانند منجر به عوارض جانبی شوند و پرکننده های صورت هیالورونیک اسید Juvederm XC از این قاعده مستثنی نیست.

عوارض جانبی کوتاه مدت عموماً خفیف و کوتاه مدت هستند.

عوارض جانبی Juvederm : بیشتر عوارض جانبی Juvederm ماهیت خفیف و کوتاه مدت دارند و معمولاً در عرض 7 روز یا کمتر برطرف می شوند.

شایع ترین عوارض جانبی شامل واکنش هایی در محل تزریق است، مانند:

 • سرخی
 •  درد
 • سختی
 • تورم
 • برآمدگی / برآمدگی
 • کبودی
 • خارش
 • تغییر رنگ
 • خطر عفونت

اگر آلرژی شدید یا سابقه واکنش های آلرژیک شدید، حساسیت به لیدوکائین یا پروتئین های مورد استفاده برای ساخت اسید هیالورونیک دارید، Juvéderm® XC برای شما مناسب نیست .

اگر باردار هستید، شیر می‌دهید، یا سابقه اسکار یا اختلالات رنگدانه دارید، داروهایی مصرف می‌کنید که ممکن است سیستم ایمنی شما را کاهش دهند، یا داروهایی که ممکن است باعث خونریزی شوند، لطفاً به دکتر متخصص خود اطلاع دهید.

هزینه اسید هیالورونیک ژوویدرم چقدر است؟

درمان با اسید هیالورونیک Juvederm برای فیلرهای صورت تحت پوشش بیمه سلامت شما نیست،  زیرا این یک درمان پزشکی زیبایی محسوب می شود.

قیمت بسته به موارد زیر متفاوت خواهد بود:

    نوع پرکننده مورد استفاده: Juvederm® Ultra XC، Volbella، Voluma، Volift قیمت یکسانی ندارند.

    از شهری که در آن هستید (تهران بسیار گرانتر است).

    از تجربه و اعتبار پزشک متخصصی که انتخاب کرده اید.

    از تعداد ویال های لازم برای بازگرداندن حجم از دست رفته در ناحیه ای که می خواهید بهبود …

به عنوان یک قاعده کلی، پرکننده هایی که عمر طولانی تری دارند، قیمت بیشتری دارند.

ویژگی های متفاوت آن چیست؟

– Juvederm Volite یک فیلر تزریقی است که حجم پوست را بازیابی می کند و به پر کردن خطوط ریز و چین و چروک صورت کمک می کند.

پوست بسیار انعطاف پذیرتر و آبرسانی بهتری خواهد داشت.

– رنگ پوست شما را روشن تر می کند و ظاهری طبیعی به شما می بخشد.

اولین تزریق Juvederm Volite به طور متوسط ​​تا 6 ماه طول می کشد. برای حفظ اثرات محصول، توصیه می شود قبل از جذب کامل محصول، تزریق را تکرار کنید. Juvederm Volite دارای قوام نرم، صاف و طبیعی است که امکان پخش سریع و یکنواخت روی پوست را فراهم می کند. Juvederm Volite حاوی لیدوکائین، یک بی حس کننده طبیعی است که تجربه درمانی راحت را برای بیماران فراهم می کند.

توصیه های مختلف پزشکی:

 • فراد با سابقه عفونت مزمن استرپتوکوکی یا بیماری های خودایمنی باید از مصرف این محصول خودداری کنند.
 • افرادی که باردار، شیرده هستند و یا دارای التهاب پوست یا حساسیت به اسید هیالورونیک هستند نباید از این محصول استفاده کنند.
 • نباید این محصول را در مناطقی که قبلاً با پرکننده دائمی درمان شده اند استفاده کنید.
بروزرسانی شده در : ژانویه 4, 2023 8:00 ب.ظ
مهسا امانی
مهسا امانی
آرایشگر

مهسا هستم ، مدرس تزریق ژل و بوتاکس و کاشت مو و بلفاروپلاستی و تمامی لاین های آرایشگری و زیبایی.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوالی ندارید؟