+989124942856
تهران
بهترین برندهای ژل لب

بهترین برند ژل لب : با توجه به انتظارات هر فرد از فیلر و تعریف کلی از زیبایی، متفاوت است اما همه از برندهای مختلف ژل لب و تاثیرات تزریق با آن‌ها حفظ ظاهر طبیعی، صاف و حجیم لب را انتظار دارند. تزریق فیلر به‌عنوان یک درمان زیبایی با هزینه مناسب و ماندگاری خوب نیاز به آرایش را کم‌تر می‌کند و به همین دلیل مورد توجه خیلی از افراد قرار می‌گیرد. در سراسر دنیا برند‌های مختلفی در زمینه بهبود شرایط پوست و زیبایی افراد فعالیت دارند که بهترین آن‌ها مورد توجه متقاضیان تزریق فیلر، مراکز آرایشی و زیبایی و البته مؤسساتی است که خدمات مربوط به آموزش تزریق ژل لب را ارائه می‌دهند.

برند ژل به انگلیسی برند ژل به فارسی
Juvederm جوودرم
Restylane رستیلان
 Teosyal تئوسیال
Belotero بلوترو
Revolax روولاکس

امروزه به‌طور عمومی محصولات برند‌های تولیدکننده ژل لب بر اساس هیالورونیک اسید کارایی بهتری دارند و برند ژل لب معتبر از میان ارائه‌دهندگان این نوع ژل شناخته می‌شود.

بهترین برند های موجود برای تزریق ژل
تزریق ژل یا فیلر شامل نکات مهمی است و اگر در لب بد تزریق شود اتفاقات بدی در انتظار شما خواهد بود یکی از آن عوامل استفاده از برند های ژل و فیلر می باشد که دو مورد از مطرح ترین های این برند:Juvederm و Restylane می باشد

تزریق فیلر یا بهترین برند ژل لب چه مزایایی دارد؟

فیلر یا پر کردن لب یک عمل زیبایی ساده است که با تزریق ژل به لب‌ها با هدف پر کردن خطوط عمودی لب یا کمک به تقارن و حجم بخشی به لب‌ها انجام می‌شود. در کنار میزان تخصص و مهارت متخصصین زیبایی، ژل تولید شده توسط برند‌های مختلف هم نقش اساسی در نتیجه فیلر دارد و از این جهت نام و اعتبار برند ژل لب اهمیت پیدا می‌کند. محصولات بهترین برند‌های ژل لب بدون حجیم کردن بیش‌ازحد لب‌ها به اهداف زیبایی مورد نظر دست می‌یابند. محصول بهترین برند ژل لب بعد از تزریق فیلر باید به‌طور یکنواخت در سراسر لب‌ها توزیع شود و بدون ایجاد هیچ گونه توده و برآمدگی‌ای خارج از انتظار عمل کند.

دوره اموزشی تزریق ژل لب

با توجه به این معیار‌ها انتخاب بهترین برند ژل لب کار چندان پیچیده‌ای به نظر نمی‌رسد، اما ثابت شده است که تعداد زیادی از محصولات برند‌های معتبر در این زمینه، دارای این خصوصیات هستند و همین موضوع انتخاب را سخت می‌کند. تفاوت ویژگی‌های ژنتیکی افراد مختلف باهم و احتمال همیشه پراهمیت یکی نبودن نتایج هم دلیل دیگری است که به ما ثابت می‌کند باید در انتخاب بهترین برند ژل دقت بیشتری داشته باشیم. یکی از راه‌های رسیدن به شناخت بهتر در مورد تزریق ژل لب، بررسی ویژگی‌های جزئی‌تر و آشنایی با دسته‌بندی کلی محصولات این رده است که دو دسته کلی ژل لب هیالورونیک اسید و ژل لب کلاژن را دربر می‌گیرد.

آشنایی با ژل لب هیالورونیک اسید

بسیاری از برند‌های مطرح تولیدکننده ژل لب محصولات خود را بر اساس ماده پرکننده‌ای به نام هیالورونیک اسید می‌سازند. فیلر‌های لب هیالورونیک اسید (Hyaluronic Acid) به‌طور گسترده به‌عنوان بهترین گزینه برای بزرگ کردن لب‌ها در نظر گرفته می‌شوند، چون در دسترس هستند، نتایج ثابتی دارند و در مقایسه با سایر ژل‌های پرکننده ازجمله بوتاکس خطر و عوارض جانبی کمتری متوجه آن‌ها است.
اسید هیالورونیک یک قند پیچیده طبیعی است که در سراسر بدن از جمله پوست، غضروف و مایعات بدن وجود دارد و چون به‌طور طبیعی در بدن یافت می‌شود معمولاً واکنش‌های آلرژیک کم‌تری در پی دارد. این ماده به‌عنوان یک مرطوب‌کننده، در حفظ آب و رطوبت برای محافظت و روان‌سازی پوست مؤثر است و این کار را با جذب و حفظ رطوبت به‌طور مداوم انجام می‌دهد. هیالورونیک اسید همچنین تولید کلاژن را تحریک می‌کند و از این طریق به سفت شدن بافت پوست کمک می‌کند.
جدا از این، محصولات بهترین برند‌های فیلر هیالورونیک اسید را می‌توان درصورتی‌که نتایج آن رضایت‌بخش نبود با استفاده از یک آنزیم تزریقی به نام هیالورونیداز معکوس کرد. البته در مورد این فیلر‌ها و اصولاً همه‌ی انواع ژل لب علاوه بر خواص خود ژل، مهارت افراد و مجموعه‌های ارائه دهنده و کیفیت آموزش تزریق ژل هم اهمیت دارد و طبیعتاً در کیفیت نتایج تأثیرگذار است.
با این حال انواع ژل هیالورونیک اسید از بهترین برند‌های ژل لب هم با گذشت زمان به‌طور طبیعی حل شده و توسط بدن جذب می‌شوند، بنابراین درمان زیبایی با این فیلر بعد از دوره کارآمد بودن باید تکرار شود.

آشنایی با ژل لب کلاژن

یکی از اولین ژل‌های عرضه شده به بازار با هدف پر کردن نواحی مختلف پوست و به‌خصوص لب، ژل‌های مبتنی بر کلاژن بوده است. کلاژن یک ماده طبیعی است که از مشتقات حیوانی تهیه می‌شود و برای همین تزریق ژل لب با استفاده محصولات بر پایه کلاژن خطر برانگیخته کردن واکنش‌های آلرژیک را به دنبال دارد. طبق تحقیقات حدود ۳ درصد از عموم مردم به کلاژن گاوی حساسیت دارند و برای همین بهترین برند‌های تولیدکننده ژل لب به دنبال استفاده از مواد جایگزین مانند هیالورونیک اسید رفته‌اند. این فیلر‌ها اگرچه دیگر محبوبیت گذشته را ندارند، اما به دلیل تأثیر آنی و ماندگارتر کماکان در چرخه تولید قرار دارند. ژل‌های کلاژن بلافاصله به‌صورت حجم می‌دهند و بدن را برای ترشح بیشتر کلاژن و الاستین تحریک می‌کنند تا نتایج طولانی مدت و طبیعی را حاصل کنند.

  هیالورونیک اسید(Hyaluronic Acid) چیست؟ | فواید برای پوست و زیبایی
انواع برند ژل و فیلر
انواع برند ژل و فیلر

بهترین برندهای ژل لب بر پایه هیالورونیک اسید

از نظر خیلی از متخصصین زیبایی و بهبود شرایط پوست و ظاهر لب، محصولات چند برند معتبر برای کسب عنوان بهترین برند ژل لب باهم رقابت می‌کنند. در این میان برند‌های Juvederm و Restylane در دنیا محبوب‌ترین فیلر‌ها هستند و به تأثیر بالا، ایمنی مطلوب و نتایج طبیعی مشهور هستند. از طرف دیگر از انواع کمتر شناخته شده ژل لب یا هر نوع ژل لب دیگری که اقبال عمومی ندارند می‌توان در اهداف آموزشی استفاده کرد و هزینه کلی آموزش تزریق ژل را پایین آورد،دقت فرمایید هر برند می تواند برای انواع مدل تزریق ژل لب کاربرد داشته باشد ، اما قبل از هر تزریقی با متخصص زیبایی صحبت کنید.

لیست برند های موجود برای ژل و فیلر :

  1. Revolax
  2. Belotero
  3.  Teosyal
  4. Restylane
  5. Juvederm
  6. Bellafill

بهترین برند ژل لب: Juvederm

ژل لب ژوویدرم ، قوام ژلی بالا و انعطاف‌پذیری خوب ویژگی برتر محصولات این برند ژل لب است. محصولات Juvederm Ultra XC و Volbella XC دو نمونه از محصولات ژل لب با هیالورونیک اسید هستند که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. غلظت اسید هیالورونیک در این دو نوع فیلر لب متفاوت است. ژل لب Juvederm Ultra XC برای پر کردن لب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و ژل لب Volbella XC هم برای درمان خطوط عمودی لب مؤثر است.
تزریق ژل لب با این محصولات زمان کمی را از متقاضیان می‌گیرد (بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه) و نتایج سریع و مؤثری در پی دارد. همچنین مانند سایر محصولات ژل لب بر اساس هیالورونیک اسید واکنش‌های آلرژیک ایجاد نمی‌کند و عوارض جانبی مانند تورم، کبودی و التهاب هم به‌صورت محدود در پی دارد. میزان ماندگاری ژل لب این برند هم چشم‌گیر است و به‌طور متوسط حدود یک سال طول می‌کشد.

برند ژل لب Juvederm

برند ژل لب: Restylane

ژل لب Restylane یکی دیگر از بهترین برند‌های ژل لب بر اساس هیالورونیک اسید است که از بسیاری جهات با ژل لب Juvederm قابل مقایسه است، اما نتایج آن به اندازه برند مورد مقایسه آنی نیست و چندین روز طول می‌کشد تا آثار آن به‌طور کامل ظاهر شود. ماندگاری تزریق ژل با این برند هم دوام کم‌تری نسبت به ژل ژئودرم دارد و به‌طور متوسط حدود ۱۰ ماه طول می‌کشد. بافت ژل این برند هم به‌صورت دانه‌ای است و نسبت به Juvederm صافی کم‌تری نشان می‌دهد.
ویژگی برتر محصولات این برند نسبت به سایر رقبا ویسکوزیته بالا ژل لب‌های این تولیدکننده است که وضعیت قرارگیری و تزریق را بهبود می‌بخشد.

برند فیلر و ژل Restylane

بهترین برند ژل لب: Teosyal

تئوسیال یکی از بهترین برند‌های تولیدکننده ژل لب از نوع هیالورونیک اسید است که از آن مانند سایر محصولات هم‌رده می‌توان ایمنی و ماندگاری معمول تزریق ژل فیلر را انتظار داشت. انواع ژل لب تئوسیال برای درمان چین و خطوط سطحی و عمیق و همین‌طور پر کردن لب‌ها کارایی دارد. یک نمونه از محصولات این برند Teosyal Kiss است که برای پوست‌های حساس در نظر گرفته شده است و میزان احتمال ایجاد حساسیت محدود بعد از تزریق ژل لب هیالورونیک اسید را هم کاهش می‌دهد.

برند فیلر لب Teosyal

برند ژل لب: Belotero

تزریق فیلر با ژل لب برند Belotero بسته به فرمول معمولاً بین ۶ تا ۱۲ ماه دوام دارد. در کنار ماندگاری قابل قبول ژل این برند، ایمنی بالا هم دیگر مزیت برجسته محصولات این برند ژل لب است. دیگر ویژگی برتر این برند ژل لب ارائه سه نوع مختلف ژل لب است که هرکدام برای مورد خاصی مناسب هستند:
تزریق ژل لب Belotero Balance و Basic لب‌ها را تقویت کرده و خطوط کم عمق لب را کاهش می‌دهد.
تزریق ژل لب Belotero Soft لب‌ها را تقویت می‌کند و خطوط ریز را نرم‌تر نمایش می‌دهد.
تزریق ژل لب Belotero Intense حجم لب‌ها را افزایش داده و خطوط عمیق را به‌خوبی نشان می‌دهد.

برند ژل و فیلر Belotero

بهترین برند ژل لب: Revolax

ژل لب رولاکس یک فیلر تزریقی شناخته شده با توانایی حجم دهی به لب و صاف کردن خطوط عمیق است که با خاصیت ضد التهابی ویژه و جذب هیالورونیک اسید به شکل کند، به دنبال دسترسی به بهترین نتایج است. اثرات محصولات این برند ژل لب هم به‌طور متوسط حدود یک سال دوام دارد و با توجه به نوع پوست، عمق چین‌وچروک‌ها و نوع و میزان تزریق و حجم تزریق متفاوت است.

ژل و فیلر برند Revolax

بهترین برند ژل لب بر پایه کلاژن

ژل Bellafill یک محصول زیبایی پوست مبتنی بر کلاژن است که حاوی ترکیبی از کلاژن گاوی و دانه‌های پلی متیل متاکریلات است. تزریق ژل با این برند به لب‌ها و با هدف پر کردن لب مورد تائید نیست از آن باید به‌عنوان مکمل برای پر کردن خطوط عمودی بالای لب استفاده شود. محصول این برند ژل لب موجب افزایش حجم و تحریک تولید کلاژن طبیعی بدن با دانه‌های پلی متیل متاکریلات می‌شود و جای جوش‌ها و چین‌های عمیق را هم پر می‌کند.
تزریق بلافیل اصولاً نسبت به تزریق فیلر با ژل‌هایی بر اساس هیالورونیک اسید ماندگاری خیلی بیشتری دارد و تا ۵ سال هم ممکن است طول بکشد، اما همان‌طور که گفته شد این نتایج مثبت را بیشتر برای پوست صورت در پی دارد، نه به‌طور ویژه برای ناحیه لب‌ها.

بروزرسانی شده در : فوریه 5, 2023 1:48 ب.ظ
مهسا امانی
مهسا امانی
آرایشگر

مهسا هستم ، مدرس تزریق ژل و بوتاکس و کاشت مو و بلفاروپلاستی و تمامی لاین های آرایشگری و زیبایی.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوالی ندارید؟